Pierwsze miejsce drużyny Orlika Starszego w Staszowie!

W minioną sobotę drużyny Orlika Starszego Akademii Piłkarskiej naszego Klubu oraz Akademii Piłkarskiej Kazimierskiego Ośrodka Sportowego pod wodzą trenera Dariusza Cieśli rywalizowały w turnieju piłkarskim, który odbył się w Staszowie. Nasze drużyny zdominowały sobotnie zawody: Akademia Piłkarska Sparty zajęła pierwsze miejsce, a Akademia Piłkarska KOS drugie. Oprócz naszych zespołów w zawodach brały jeszcze udział drużyny z Buska Zdroju i Staszowa.

Gratulujemy naszym młodym piłkarzom!

Zarząd Klubu pragnie podziękować firmie MLEKPOL Barbara Lech, Zbigniew Lech za ufundowanie młodym zawodnikom kanapek oraz napojów.

Pragniemy podziękować również rodzicom naszych młodych piłkarzy, którzy towarzyszyli naszej drużynie w Staszowie: Pani Ewie Robak, Pani Maryli Kabat oraz Panu Rafałowi Raś i Panu Robertowi Gącikowi.

Powiązana galeria: